Udany rewanż Anonymo. Polacy zagrają w play-offach EDC!

Kylar&innocent Foto: Maciej Kołek / GG League

Gdy wczoraj przy stanie 13:14 glowiing wszedł na bombsite A i rozdał cztery kille z deagle, marzenia o zwycięstwie Anonymo Esports legły w gruzach. Dziś jednak Polacy pokazali świetną formę, skutecznie zrewanżowali się Tident i awansowali kosztem Rosjan do play-off European Development Championship 3.

Od rana Anonymo prezentowało dobrą formę, a co najważniejsze gwiazdy ekipy tj. innocent czy Snax, dziś strzelały lepiej niż wczoraj. To dało zwycięstwo z 100PINGGODS wynikiem 2:0, ale również skierowało Polaków do meczu ostatniej szansy z Ttident.

Anonymo wciąż w grze o awans do play-off EDC 3

Trident, które tak jak wiecie, wczoraj pokonało ekipę Mocka na de_train. Pociągi również dzisiaj były wyznaczone jako dogrywkowa mapa BO3, ale do niej nie doszło. Anonymo na swoją mapę wybrało de_mirage, gdzie widzieliśmy niezwykle zacięty bój. Do przerwy Polacy prowadzili 8:7, a po zmianie stron obie ekipy szły łeb w łeb. Na szczęście w decydującej rundzie meczu Polacy skutecznie zatrzymali Rosjan na B i zwyciężyli 16:14.

Potem rywalizacja przeniosła się na de_nuke. Wybór Ttident, ale wiemy, że Anonymo czuje się tam komfortowo. To pokazał pierwsza część mapy. Mimo że rywale początkowo dyktowali tempo gry, Anonymo zdołało wrócić i zeszli na prowadzenie z wynikiem 9:6. Po wznowieniu to Polacy lepiej rozpoczęli i wyszli nawet na siedmiopunktowe prowadzenie. Ttident jednak wróciło do rywalizacji, Na szczęście Anonymo wytrzymało presję i znów skutecznie finiszowało.

To oznacza, że Polacy jako jedna z ośmiu ekip będą grali w play-offach European Development Championship 3. Brawo Panowie!

Zobacz komentarze