Anonymo nie odpoczywa. Kolejne play-offy na horyzoncie

Anonymo Sówek Foto: Maciej Kołek / Anonymo Esports

Ostatni tydzień kwietnia był bardzo intensywny dla zawodników Anonymo Esports. Polacy rywalizowali w zamkniętych kwalifikacjach 3. sezonu Flashpointa i fazie grupowej REPUBLEAGUE TIPOS Season 1. Maj rozpoczynają również od poważnego wyzwania.

Mamy to! Anonymo Esports zagra w 3. sezonie Flashpointa!

Anonymo Esports o godzinie 16:00 podejmie Sinners na inaugurację fazy pucharowej European Development Championship. To z pewnością nie będzie łatwe wyzwanie, bo ostatnie dwa polsko-czeskie starcia padły łupem rywali. I to w bardzo jednostronny sposób. Ostatni raz obie drużyny mierzyły się w połowie kwietnia, a od tego czasu formacja Snaxa poczyniła znaczące postępy.

Niemniej Sinners również jest w nie najgorszej dyspozycji. Czesi mają ostatnio na rozkładzie forZe, Apeks, Sangal czy Alternate ATTaX. Na pewno trzeba będzie się wystrzegać snajperki Tomáša "oskara" Šťastný'ego. Ale my też przecież mamy świetnego snajpera w swoich szeregach. Jednym słowem, szykuje nam się bardzo wyrównane spotkanie.

Anonymo nie może sobie pozwolić na błąd, gdyż w fazie pucharowej EDC rywalizacja toczy się w formacie BO3, Single Elimination. Mówiąc wprost, przegrywający odpada. Motywacja jest spora, bp na zwycięzcę czeka czek na 17,5 tys. dolarów.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze