Aleksibi ponownie w roli in-game leadera!

Aleksib Foto: ENCE/Facebook

Uchodzący za jednego z najlepszych prowadzących na świecie Aleksi "Aleksibi" Virolainen po przerwie wraca do pełnej roli prowadzącego w OG, do tej pory dzielił ją z Francuzem - Nathanem "NBK" Schmittem.

W trakcie turnieju ICE Challange 2020 po stronie broniące w OG kierował głównie Nathan "NBK" Schmitt, w ataku inicjatywę przejmował Aleksi "Aleksibi" Virolainen, teraz wszystko się zmieni, za całość będzie odpowiedzialny Aleksibi.

Drużyna podjęła taką decyzję ze względu na prezentowane wyniki uważając, że pod wodzą Aleksibiego będą w stanie grać lepiej i piąć się jeszcze wyżej, swego zadowolenia nie ukrywa sam zainteresowany. Dodaje też, że to nie będzie miało wpływu na styl jego prowadzenia, wciąż będzie słuchał sugestii ze strony innych graczy i dopasowywał do tego odpowiedni styl gry drużyny, co ma ostatecznie przynieść oczekiwany sukces.

Fanów powinno to cieszyć. Aleksi jest uznawany za jednego z najlepszych prowadzących na świecie, pokazał to w swojej poprzedniej ekipie - ENCE, gdzie potrafił za pomocą swojego inteligentnego stylu gry wznosić drużynę na granice umiejętności, czas pokaże czy sytuacja powtórzy się też w barwach OG. Jak na razie drużyna przebywa w Londynie gdzie rozgrywa turniej z serii BLAST, wygrali swoje pierwsze spotkanie z nie byle jakim rywalem, bo na przeciwko stanęła ekipa Evil Geniuses.

Zobacz komentarze