AGO szykuje się na dwa mecze w ramach UML. PACT walczy o awans do ćwierćfinału WINNERS League

AGO Esports Foto: AGO Esports

Zawodnicy AGO Esports stoją przed szansą na zdobycie sześciu punktów do klasyfikacji United Masters League. Ich przeciwnikami będą EURONICS oraz Red Reserve. PACT jest o krok od ćwierćfinału WINNERS League. Na jego drodze stoi x6tence Galaxy.

„Jastrzębie” dobrze sprawują się w fazie zasadniczej United Masters League. W dotychczasowych spotkaniach zanotowały dwa zwycięstwa i trzy remisy. Zdobycie kompletu punktów w dzisiejszych meczach pozwoliłoby im znaleźć się wśród liderów tabeli ligowej. Taki rezultat jak najbardziej jest w zasięgu polskiej ekipy. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka mieli już okazję stanąć w szranki z Red Reserve i EURONICS. Bezpośrednie pojedynki wielokrotnie kończyły się zwycięstwem biało-czerwonych.

17:00 – AGO Esports vs EURONICS – BO2

21:00 – AGO Esports vs Red Reserve – BO2

W listopadzie reprezentanci PACT zmagali się z poważnym załamaniem formy. Po świetnym występie na ESL Mistrzostwach Polski nagle zaczęli przegrywać wszystkie spotkania. W ostatnich tygodniach nie było wielu oficjalnych spotkań z udziałem drużyny Dawida „lunatica” Cieślaka. Czy przerwa na trening i złapanie oddechu pomogła uporać się z problemami wewnętrznymi? Odpowiedź poznamy już dzisiaj wieczorem. Przeciwnicy na pewno nie dadzą się łatwo ograć. Szwedzka ekipa niedawno zanotowała świetny występ podczas DreamHack Winter 2018. Po zakończeniu turnieju wskoczyła nawet do pierwszej trzydziestki rankingu HLTV.

20:00 – PACT vs x6tence Galaxy – BO3

Zobacz komentarze