AGO Esports nie pojawi się na DreamHack Open Rio!

ago dreamhack Foto: AGO Esports

AGO Esports ogłosiło, iż rezygnuje z udziału w DreamHack Open Rio. Powodem tej decyzji jest choroba jednego z zawodników.

Zdrowie naszych zawodników jest dla nas najważniejsze. – czytamy na fanpage'u AGO Esports. "Jastrzębie" miały w najbliższy piątek zmierzyć się w ramach DreamHack Open Rio z brazylijskim zespołem Sharks. Zaproszenie na turniej było wynikiem fantastycznego występu Polaków na WESG 2018, gdzie dotarli oni aż do finału i po wyrównanej walce ulegli Windigo.

Od tego czasu drużyna Damiana "Furlana" Kisłowskiego rywalizowała m.in. w ECS Season 7 Pinnacle Cup, gdzie przegrała z Heroic 1:2. "Jastrzębie" próbowały dostać się także na inny turniej z serii DreamHack Open, tym razem do Tours, ale musiały one uznać wyższość Valiance. AGO Esports zakończyło także swój udział w LOOT.BET Season 2 z bilansem 2:2.

DreamHack Open Rio 2019 odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia, a w puli nagród znajdzie się 100 tys. dolarów. W trakcie wydarzenia walczyć będą m. in. Valiance, AVANGAR czy Furia.

Zobacz komentarze