AGO Esports deklasuje Team Spirit. x-kom team odpada z LOOT.BET

AGO Esports Foto: AGO Esports

Ekipa NoChance okazała się zbyt mocna dla x-kom teamu. Porażka oznacza dla Polaków pożegnanie z rozgrywkami pierwszego sezonu LOOT.BET. Więcej szczęścia mieli zawodnicy AGO Esports, którzy gładko pokonali Team Spirit.

W składzie x-kom teamu zabrakło dzisiaj Michała „mono” Gabszewicza. Zastąpił go Owen „smooya” Butterfield, który do niedawna reprezentował barwy BIG. Początkowo rywalizacja była bardzo wyrównana.

Do końca pierwszej połowy drużyny szły łeb w łeb. Po zmianie stron międzynarodowa formacja przełamała opór Polaków i pewnie sięgnęła po pierwszy punkt w serii. Biało-czerwoni nie dawali za wygraną. Na drugiej mapie wykazali się znacznie większą skutecznością. Mikail „Maikelele” Bill i spółka musieli uznać wyższość rywali. W decydującym starciu ekipa Oskara „oskarisha” Stenborowskiego znowu została zepchnięta do defensywy i musiała gonić wynik spotkania. Zawodnicy NoChance stopniowo umacniali się na prowadzeniu aż do ostatecznego zwycięstwa.

NoChance 2:1 x-kom team

(Overpass 16:8, Mirage 10:16, Cache 16:9)

Reprezentanci Teamu Spirit niedawno wystąpili na IEM Katowice Major. Choć odpadli już w Fazie Nowych Pretendentów, uchodzili za faworytów w spotkaniu z AGO Esports. Polacy podeszli do meczu bez respektu i zaskoczyli świetną dyspozycją. W pierwszej połowie oddali konkurentom zaledwie 4 rundy. Po zmianie stron poszli za ciosem i zapisali kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

AGO Esports 16:5 Team Spirit (Mirage)

Zobacz komentarze