Adwokacik wkracza na wody międzynarodowe, a flaga piracka podniesiona

Piraci
Piraci Foto: Materiały prasowe

We wtorek emocjonowaliśmy się inauguracją 3. sezonu ligi LOOT.BET z udziałem Youngsters, a dziś czeka nas kolejny występ polskiej formacji. Tym razem w szranki stanie Adwokacik, który zmierzy się z ad hoc.

Adwokacik powrócił do gry po prawie rocznej przerwie, i to w jeszcze silniejszym składzie. Na papierze takie nicki jak Byali, Szpero czy mynio, to naprawdę wymagający rywal. Z resztą ekipa Grzegorza Dziamałka pokazała swój potencjał kwalifikując się do Alienware Game Arena. Teraz zobaczymy, jak panowie poradzą sobie w lidze LOOT.BET.

Na początek czeka ich starcie z ad hoc, czyli formacją, którą polscy kibice powinni doskonale pamiętać z eliminacji do europejskiego Minora. To właśnie z nimi Virtus.Pro wygrało slota do zamkniętych kwalifikacji. Niemniej niemiecka formacja ma jednak na rozkładzie m.in. PACT, z którym wówczas wygrała 16:13. Na pewno ekipa sykena, to nie będzie łatwy rywal dla Adwokacika, ale też nie skreślajmy szans biało-czerwonych.

Wszyscy dobrze wiemy, jak świetna atmosfera panuje w ekipie Szpera i to chyba jest główny czynnik ich wyników. Co prawda ostatnio powinęła im się noga w eliminacjach GG.BET, jednak Adwokacik jest niczym piraci na wodach międzynarodowych, grabią tylko najbogatsze statki. Dziś o 15:55 wypłyną po kolejny łup!

Zobacz komentarze