Actina PACT wystąpi w wielkim finale LanTrek 2019

PACT Foto: PACT

Zawodnicy Actina PACT podjęli Codewise Unicorns w półfinale LanTrek 2019. „Jednorożce” postawiły zaciekły opór, ale ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwników. Drużyna Dawida „lunAtica” Cieślaka podejmie SJ w wielkim finale turnieju.

Reprezentanci Actina PACT bez wątpienia byli faworytami w starciu z Codewise Unicorns. Zespół Macieja „Luza” Bugaja szybko udowodnił jednak, że poczynił spore postępy i nie można go lekceważyć.

Rywalizacja na pierwszej mapie zakończyła się dopiero w ostatniej rundzie regulaminowego czasu gry. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego wygrali rzutem na taśmę. „Jednorożce” nie dawały za wygraną. Na drugiej arenie przejęli kontrolę nad przebiegiem spotkania i wyrównali wynik serii. W decydującym starciu Arek „Vegi” Nawojski dał popis swoich umiejętności strzeleckich. 18-latek poprowadził swoją ekipę do ostatecznego zwycięstwa.

Actina PACT 2:1 Codewise Unicorns

(Cache 16:14, Mirage 13:16, Train 16:12)

W wielkim finale zawodnicy PACT zmierzą się z SJ. Drużyny spotkały się już na serwerze w trakcie fazy grupowej. Wówczas Polacy byli górą. Tym razem w spotkaniu będzie obowiązywać format BO3.

20:00 – Actina PACT vs SJ – BO3

Zobacz komentarze