Actina PACT spada do drabinki przegranych w zamkniętych kwalifikacjach do LOOT.BET

PACT Foto: PACT

W pierwszej rundzie eliminacji reprezentanci Actina PACT nieznacznie przegrali pojedynek z Tricked Esport . Polacy będą kontynuowali zmagania w drabince przegranych.

Actina PACT 0:2 Tricked Esports

Dust II 14:16

W początkowej fazie spotkania biało-czerwoni przeważali nad przeciwnikami. Po kilku udanych rundach szczęście odwróciło się od nich. Duńczycy przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu. W pierwszej połowie doprowadzili do wyniku 8:7. Po zmianie stron poszli za ciosem i konsekwentnie umacniali się na prowadzeniu. Na ostatniej prostej Polacy próbowali jeszcze odwrócić losy spotkania, ale było już za późno. Reprezentanci Tricked pewnie sięgnęli po pierwszy punkt w serii.

Inferno 14:16

Polacy zanotowali bardzo udany start na drugiej arenie. Dzięki świetnej grze w defensywie zdołali sprawnie doprowadzić do wyniku 7:1. W końcowych rundach pierwszej połowy napotkali większy opór ze strony rywali. Do przerwy wypracowali sobie rezultat 10:5. Po zmianie stron znacznie obniżyli loty. Konkurenci bez trudu odrobili straty i wysunęli się na prowadzenie. Tuż przed końcem mapy zawodnicy PACT przejęli inicjatywę, ale szybko zostali zatrzymani. Ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwników.

Zobacz komentarze