Actina PACT blisko wielkiego turnieju. Panowie, zróbcie to!

minise
minise Foto: PACT

Zawodnicy prowadzeni przed Dawida "lunatica" Cieślaka jako jedyna polska drużyna wywalczyli przepustkę do zamkniętych kwalifikacji IEM New York. W grze są cztery drużyny, a miejsca w turnieju dwa.

Wkład Jacka "minise" Jeziaka w grę ekipy Actina PACT jest niepodważalny. W tym roku jej skład CS:GO po raz pierwszy w historii znalazł się w TOP50 rankingu HLTV, nigdy wcześniej nie udało się osiągnąć takiego poziomu. Zresztą PACT udowadnia, że jest drużyną, którą stać na wielkie wyniki i mamy nadzieję, że pokażą to raz jeszcze.

Zadanie z pozoru nie jest ciężkie, bo o dwa miejsca w turnieju głównym powalczą tylko cztery ekipy. Niemniej kaliber rywali jest już bardzo mocny - Heroic, OG i x6tence. Ci ostatni wywalczyli przepustkę poprzez eliminacje. PACT jest najniżej rozstawiony ze wszystkich tych drużyn i w pierwszym meczu zagra z najwyżej rozstawionym - OG. Oczywiście w pewien sposób dopingujemy ekipę mantuu, ale jednak ściskać kciuki będziemy za w pełni polską formację.

Pech niestety polega na tym, że OG jest w dobrej formie. Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu zajęli 3. miejsce podczas cs_summit 6 Europe, a wczoraj wywalczyli awans z fazy grupowej DreamHack Open Summer 2020 Europe.

Mamy jednak nadzieję na niespodziankę i sukces zawodników Actina PACT. Spotkanie zaczynamy o godzinie 18:00.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze