Actina PACT odpada z LOTTO Pucharu Zdobywców Pucharów. AGO Esports, devils.one i x-kom team nadal w grze

Krzysztof "Goofy" Górski Foto: Maciej Kołek / PLE / Materiały prasowe

x-kom team pokonał Actinę PACT i wykluczył jej reprezentantów z dalszego udziału w LOTTO Pucharze Zdobywców Pucharów. Dziś zobaczymy jeszcze dwa spotkania w ramach tego wydarzenia.

Zawodnicy trafili na Inferno, na którym stoczyli wyrównany bój, choć początek wskazywał na późniejszą wygraną x-kom teamu. Oskar "oskarish" Stenborowski i spółka pozwolili rywalom zdobyć jedynie 4 punkty po stronie antyterrorystów. W drugiej połowie x-kom team ponownie zwyciężył w pistoletówce, ale Actina PACT nie dawała za wygraną. Drużyna Dawida "lunAtica" Cieślaka rozpoczęła serię zagrażającą wynikowi przeciwnika, aczkolwiek została ona przerwana i finalnie to formacja Krzysztofa "Goofy'ego" Górskiego sięgnęła po tę mapę.

O Nuke'u nie ma co dużo mówić, był okropnie jednostronny. Jednak strona antyterrorystów robi tu swoje, o czym przekonała się Actina PACT, która zdobyła zaledwie jedną rundę w pierwszej połowie. Po przerwie co prawda ekipa lunAtica ugrała pistoletówkę, ale to i tak nie pozwoliło im powrócić do gry.

x-kom team 2:0 Actina PACT (Inferno 16:13, Nuke 16:2)

Czekają nas dziś jeszcze dwa spotkania. W starciu o godz. 10:00 AGO Esports podejmie devils.one, a o godz. 15:00 x-kom team zmierzy się z przegranym porannego starcia. Zwycięzcy obydwu meczów awansują do wielkiego finału, gdzie zawalczą o 50 tys. złotych.

Zobacz komentarze