Hitowe starcia AVEZ w 3. kolejce ESL Mistrzostw Polski

byali Foto: Materiały prasowe

Przed nami 3. kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Niewątpliwie najtrudniejsze zadanie czeka zawodników AVEZ Esport, którym przyjdzie rywalizować z obrońcami tytułu x-kom AGO i świetnie grającym tydzień temu Illuminar Gaming.

Tak jak pisaliśmy przed inauguracją tego sezonu, o bezpośredni awans do półfinałów walczyć będzie pięć zespołów i każde starcie między nimi będzie miało duże znaczenie dla układu tabeli fazy grupowej. W 3. rundzie Ośmiorniczki najpierw zmierzą się z x-kom AGO, a kolejnego dnia podejmą Illuminar Gaming. Każda z tych trzech formacji prezentuje dobrą formę w ESL MP i konia z rzędem temu, kto poprawnie wytypuje wyniki tych spotkań. Znaczenie będzie miał wybór map, forma gwiazd i tak naprawdę każda, pojedyncza runda. Słowem, zapowiada się świetne widowisko.

Równie ciekawie może być w rywalizacji Izako Boars i Actina Pact. Dziki mają bardzo trudny terminarz na początku sezonu, a po czterech meczach mają tylko jeden punkt. Niemniej ich gra jest lepsza niż rezultaty, więc lunatic i spółka muszą się mieć na baczności. Z kolei PACT jeśli chce awansować bezpośrednio do półfinałów, nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Harmonogram poniedziałkowych meczów 3. kolejki ESL MP:

  • 18:30, x-kom AGO vs. AVEZ Esport   
  • 19:30, AVEZ Esport vs. x-kom AGO
  • 20:30, Actina PACT vs. Izako Boars   
  • 21:30, Izako Boars vs. Actina PACT

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze