2K19PL najlepszą ekipą podczas pierwszych otwartych eliminacji do GG League 2019

innocent2
innocent2 Foto: YouTube

Drużyna Pawła „innocenta” Mocka pomyślnie przebrnęła przez otwarte kwalifikacje do GG League 2019. Dzięki bardzo dobrej dyspozycji zapewniła sobie awans na Ł3 Gaming Convention.

Filip „NEO” Kubski opuścił szeregi 2K19PL, aby spróbować swoich sił w Heroic. W tej sytuacji polska ekipa skorzystała z usług Tomasza „ToM223” Richtera, z którym przystąpiła do rywalizacji w pierwszej rundzie otwartych eliminacji. W zawodach brały udział takie formacje jak Izako Boars, AVEZ Esport czy Giants Gaming.

Nieobecność byłego reprezentanta Virtus.pro nie osłabiła potencjału graczy spod szyldu 2K19PL. Zawodnicy sprawnie przebrnęli przez fazę pucharową. W wielkim finale zmierzyli się z rosyjskim DreamEaters. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0 na korzyść polskiej formacji.

Podobnie jak w ubiegłym roku, główny turniej zostanie poprzedzony cyklem turniejów eliminacyjnych. Pierwszy przystanek odbędzie się 23-24 marca w Warszawie. Rozgrywki staną się częścią targów Ł3 Gaming Convention. Na miejscu wystąpi osiem drużyn. Pierwsze miejsce będzie premiowane awansem na lanowe finały w Poznaniu. Ponadto uczestnicy warszawskiej imprezy podzielą się pulą nagród wynoszącą 10 tysięcy złotych.

Zobacz komentarze