Rusza kolejny sezon ESEA MDL. 18 polskich zawodników w grze!

Szpero Foto: AGO Esports

Zaczynamy 34. sezon ESEA MDL. Tym razem w grze zobaczymy trzy polskie ekipy - Actina PACT, x-kom AGO, Wisła All in Games Kraków - a także Demolition Crew, którego barwy będą reprezentować crank, morelz, a także snatchie.

Kolejny sezon, to kolejne wyzwania. Na pewno liczymy przynajmniej na powtórkę sukcesu Polaków, wszak Jastrzębie doszły aż do finału poprzedniej edycji i wywalczyły awans na turniej MDL S33 Global Challenge. Być może teraz z dobrej strony pokaże się także inna biało-czerwona ekipa. Na pewno ciekawie zapowiada się projekt Wisły All in Games Kraków, która wymieniła aż 3 zawodników, stawiając na młodzież.

Z ciekawością spoglądamy także na Demolition Crew, w barwach której wystąpi aż trzech polskich zawodników. devoduvek i Davidp zaprosili do wspólnej zabawy cranka, snatchiego i morelza. Z założenia ma to być mix, ale w przypadku ewentualnego sukcesu niewykluczony jest połączenie tych zawodników na stałe.

Jako pierwsza z polskich zespołów do gry wejdzie Wisła. We wtorek o 17:00 zmierzy się z Nemigą, która ostatnimi czasy prezentuje się naprawdę solidnie. To na pewno nie będzie łatwe spotkanie dla ekipy Grzegorza "szpero" Dziamałka, ale liczymy na dobrą grę Polaków.

Zobacz komentarze