12 polskich zawodników w play-offach ESEA MDL

lunAtic Foto: esportmania / Materiały prasowe

Kolejny tydzień i kolejny turniej międzynarodowy, który będą próbować zwyciężyć polscy zawodnicy CS:GO. Złośliwi powiedzą, że także kolejna kompromitacja naszych rodaków, ale w fazie grupowej biało-czerwoni wyglądali naprawdę dobrze i tym razem może być inaczej. Czy będzie?

W playoffach 34. sezonu ESEA MDL zobaczymy aż 12 polskich strzelców. Mogło być więcej, ale Wisła All in Games Kraków w ostatniej kolejce nie wykorzystała swojej szansy. Niemniej w poniedziałek rywalizację w fazie pucharowej rozpoczną PACT, x-kom AGO i nasza dwójka ze Sprout. Pech chciał, że dycha i snatchie już w pierwszym meczu sprawdzą formę darko i spółki.

Ciekawie trafiło też x-kom AGO, bo ich pierwszym rywalem w fazie pucharowej będzie FATE. Bułgarzy przez wielu polskich kibiców okrzyknięci są już "drugim Tricked", bo nasze rodzime formacje mają ogromne problemy z blockerem i spółką. Najpierw odebrali PACT awans do cs_summit 6 Europe, a potem także pokonali Illuminar Gaming. Oby powiedzienie do trzech razy sztuka i w tym przypadku się sprawdziło.

Faza pucharowa 34. sezonu ESEA MDL:

  • Nemiga vs. HellRaisers
  • ALTERNATE aTTaX vs. Endpoint
  • PACT vs. Sprout
  • FATE vs. AGO

Wszystkie mecze odbędą się w formacie BO3 i są zaplanowane na godzinę 18:00. Zwycięzca 34. sezonu ESEA MDL zgarnie 20 tysięcy dolarów.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze