Zbliża się Esports BAR w Cannes

Esports BAR Cannes Foto: Esports BAR

Mimo iż nazwa zawiera słowo "bar", wydarzenie z tradycyjnym barem nie ma nic wspólnego. Esports BAR w Cannes to event biznesowy, w trakcie którego liderzy najważniejszych podmiotów w esporcie spotykają się z nieendemicznymi sponsorami z całego świata.

Od 12 do 14 lutego ponad 600 uczestników weźmie udział w ponad 1100 spotkań 1 na 1. W planach konferencji przewidziane są również prezentacje i trzydniowy program mentorski. Wszystko to by rozwinąć biznesową stronę esportu.

W panelu ekspertów znajdziemy m.in Leo De Biase'a (CEO ESL Brasil), Justina Dellario (Head of Esports, Twitch), Sidney Kima (CEO & President, ROX Gaming), Wouter Sleijffersa (CEO of Fnatic), Susie Kim (General Manager at London Spitfire, Cloud9) czy Ralfa Reicherta (CEO of ESL). Z Polski pojawią się tam m.in. przedstawiciele firmy Fantasy Expo.

Wydarzenia z cyklu Esports BAR organizowane są od 2017 roku. Ich celem jest zbliżenie do siebie liderów rynku esportowego z przedstawicielami największych marek na świecie. To właśnie podczas Esports BAR Cannes mogą zostać nawiązane znajomości, które rozwiną cały świat sportów elektronicznych.

Zobacz komentarze