Veggie wraca do Illuminar. "Przed nami okres dużych zmian"

Veggie

W 2021 roku o Illuminar Gaming mówi się mało, ale za kulisami praca wre. Organizację w najbliższym czasie czeka wiele zmian, a pierwszą, bardzo ważną jest powrót Fryderyka "Veggie" Kozioła, który będzie pełnił funkcję Head of Esports.

Fani Illuminar Gaming na pewno drapią się po głowach, jaka przyszłość czeka ich ulubioną drużynę. Wszak na początku roku straciła ona wiele osób związanych z organizacją. Firmę opuścili m.in. prezes zarządu Grzegorz Kamiński, ale również cały skład CS:GO, który przecież na koniec ubiegłego roku wywalczył ESL Mistrzostwo Polski.

IHG się jednak nie poddaje i zamierza odbudować struktury organizacji. Pierwszym nabytkiem będzie Fryderyk "veggie" Kozioł, który wraca do niebieskiego obozu po roku nieobecności. To będzie czwarta przygoda Fryderyka z organizacją Illuminar Gaming i druga jako Head of Esports. A o powodach powrotu najlepiej opowie wam sam veggie.

"Hej hej czytelnicy! Pewnie się na różnych serwisach ostatnio naczytaliście, że IHG dogorywa, a nowe organizacje chełpiły się tym faktem. Nic bardziej mylnego! Przed nami okres dużych zmian, których się podejmuje nie tylko w kontekście esportowym jako Head of Esports, ale też na przestrzeni całej organizacji. To już mój czwarty raz w barwach tajemniczego oka."

Wielu z was na pewno zadaje sobie pytanie, co w takim fakcie z cyklem "Dziad Omawia", który Fryderyk i Bartek Klepaczewski tworzą na naszym kanale. Nic się nie martwcie - Dalej będziecie mnie widzieć razem z Bartkiem i resztą redakcji przy programach i newsach, więc dawajcie suba na kanale YT - uspokaja Fryderyk.

To nie jedyne zmiany jakie w ostatnich dniach zaszły w Illuminar Gaming. W związku z odejściem obecnego kierownictwa, do zarządu organizacji, poza Fryderykiem „Veggie” Koziołem, dołączyła Liliana Malinowska. Będzie pełnić funkcję dyrektora operacyjnego (COO). Liliana jest menadżerką z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu międzynarodowym zespołem i zarządzaniu projektami. Aktualnie współpracuje również z Gaming Media nad projektem Vigilant Magazine oraz v.tv. Operacyjnie organizację wesprze także Wojciech Krzemień, który jako CSO będzie w Illuminar Gaming odpowiadał za partnerstwa strategiczne.

Na pewno intryguje was, jak Veggie poradzi sobie na nowym/starym stanowisku? Jakie zmiany wdroży w organizacji Illuminar Gaming? Na te pytania pewnie jednak wkrótce dostaniemy odpowiedzi.

Zobacz komentarze