Gortat i Łozo zagrają dla dzieciaków! Studio ESPOT i PLE z piękną inicjatywą

Łozo Foto: PLE

Studio ESPOT w ramach walki z cyfrowym wykluczeniem dzieci i młodzieży, wspólnie z Polską Ligą Esportową, Good Game League, Codmanią i serwisem Vigilant Magazin organizuje wydarzenie gamingowe, podczas którego zbierane będą pieniądze dla dzieci z Akademii Przyszłości!

Już w tę sobotę, streamerzy i pasjonaci Call od Duty: Warzone, na jednym serwerze powalczą ramię w ramię, żeby zachęcić publiczność do wpłat na ufundowanie “indeksów”, umożliwiających włączenie większej ilości dzieci do Akademii Przyszłości oraz zakup sprzętów potrzebnych m.in. do nauki zdalnej. W ramach wydarzenia wsparta zostanie również Szlachetna Paczka, a ESPOT wspólnie z zaproszonymi gośćmi przygotuje swoją paczkę.

Swoją obecność podczas turnieju potwierdził Marcin Gortat, Wojciech Łozowski, Katarzyna 'Urqueeen' Jajuga oraz Aleksander 'Vuzzey' Kłos. Pozostali grający goście zostaną przedstawieni tuż przed rozgrywką.

Wydarzenie rozpocznie się od show kulinarnego, w którym szef kuchni - Adriana Marczewska, przygotuje obiad z dwójką dzieciaków z Akademii Przyszłości. Następnie odbędzie się wyścig w ramach PLE.GG F1 Cup, podczas któego najszybsi kierowcy rywalizować będą o pulę 5 000 złotych! Na późne popołudnie zaplanowany jest main event, czyli turniej charytatywny Call of Duty: Warzone by ESPOT. Całość wydarzenia uzupełni wirtualna domówka, poprowadzona przez mistrzynię świata DJ’ów Red Bull - Martę Praktyczną!

W trakcie eventu host studia poprowadzi wywiady z gośćmi zarówno obecnymi na miejscu jak i tymi, którzy połączą się z ESPOTEM zdalnie. Wydarzenie transmitowane będzie w sobotę 14 listopada na kanale Polskiej Ligi Esportowej, a także na kanale Good Game League oraz Vigilant Magazine.

Sama zbiórka na dzieciaki z Akademii Przyszłości będzie prowadzona tutaj od czwartku 12.11 do niedzieli 15.11.

Zobacz komentarze