Startuje „Misja Esport” – nowa jakość esportu w Polsce!

Misja Esport

Od 11 października, w każdy czwartek o 17.30, zapraszamy na „Misję Esport”. Program, w którym Maciej „Sawik” Sawicki będzie poruszał najważniejsze tematy dla społeczności graczy. Jego gośćmi będą najpopularniejsi influencerzy ze świata sportów elektronicznych. Emisja na żywo na stronie głównej, kanale twitch.tv i Facebooku Esportmania.pl. Program będzie również pokazywany na stronie głównej Onetu.

„Misja Esport” to cotygodniowy program, w którym czterej topowi influencerzy omawiają najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Publicystyczna formuła gwarantuje analizy, ciekawostki, opinie i anegdoty dotyczące najciekawszych rozgrywek w Polsce i na świecie. Nie zabraknie rozmów na temat wyczynów polskich zawodników na najważniejszych esportowych imprezach oraz przełomowych newsów. Stałymi gośćmi Macieja Sawickiego będą Fryderyk „Veggie” Kozioł i Michał „Carmac” Blicharz. W programie pojawi się także najpopularniejszy polski streamer Piotr „izak” Skowyrski i wiele innych czołowych postaci ze świata esportu.

Maciej „Sawik" Sawicki - od lat związany z branżą sportów elektronicznych, prowadzi platformę sawik.tv. Komentator i dziennikarz esportowy.  Laureat nagród „Polish Esport Awards” oraz „Grand Video Awards” w 2017 roku.  Producent i reżyser. Współwłaściciel domu produkcyjnego FoszerSawicki oraz studia animacji Better Story Studio.

- „Misja Esport” to próba stworzenia wysokiej jakości treści publicystycznej, na miarę tej, którą otrzymujemy w programie Misja Futbol. O esporcie rozmawiać będę z najbardziej doświadczonymi ekspertami, którzy jeszcze nigdy wcześniej nie wystąpili razem na wizji. Wraz z ujawnianiem kolejnych nazwisk wierzę, że widzowie nabiorą pewności, że warto czekać na emisję pierwszego odcinka - mówi Maciej „Sawik" Sawicki.

e-sport
Zobacz komentarze