Nowy rok, nowy PACT. Organizacja zmienia nazwę

PACT R6S Foto: PACT

1 stycznia 2019 roku profesjonalna polska organizacja esportowa PACT wspólnie z dotychczasowym sponsorem tytularnym ACTINA podjęły decyzję o przedłużeniu i rozszerzeniu zakresu współpracy. Zgodnie z ustaleniami od tego momentu drużyna będzie występowała pod nową nazwą ACTINA PACT.

W minionym roku polska organizacja zdobyła tytuł Mistrza Polski w Rainbow Six i srebrny medal w ESL Mistrzostwa Polski CS:GO Sezon 17. PACT dał o sobie znać także na arenie międzynarodowej występując m.in. podczas ćwierćfinałów turniejów Dreamhack Winter w Szwecji, czy Cross Border Esports w Danii.

Nowa nazwa drużyny to ukoronowanie współpracy pomiędzy podmiotami, która rozpoczęła się 3 sierpnia 2018 roku. Przez ten czas zrealizowano szereg wspólnych projektów i inicjatyw. Marka stanie się integralną częścią organizacji.

– Rozpoczęcie współpracy z ACTINA pozwoliło nam rozwinąć skrzydła jako organizacji. Dzięki niej mogliśmy pozyskać dwie kolejne drużyny, które skutecznie rywalizują w europejskich rozgrywkach ZULA (Proleague), Rainbow Six (Challenger). Jednym z głównych celów w 2019 roku jest utrzymanie tendencji wzrostowej we wszystkich drużynach i walka o najwyższe cele zarówno w Polsce jak i na świecie. Nie zwalniamy tempa i intensywnie działamy nad wdrożeniem dywizji League of Legends oraz aktywacji kilku dużych i innowacyjnych projektów wspólnie z ACTINA. W tym momencie nie mogę zdradzać szczegółów, lecz obiecuję, że już niebawem będzie o nas jeszcze głośniej.” – mówi Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

Zobacz komentarze