Nowi partnerzy medialni BLAST. Transmisja dostępna jest aż w 18 językach

Blast Premier Foto: Joe Brady / BLAST

BLAST organizuje cykl turniejów CS:GO, w których udział biorą najlepsze drużyny na świecie. Wraz ze wzrostem prestiżu rozgrywek, rośnie również ich dostępność dla widzów. Po zawarciu nowych umów dotyczących praw medialnych, BLAST Premier jest teraz dostępny na 157 terytoriach w 18 różnych językach.

Nowo ogłoszone umowy obejmują lokalnych nadawców na Łotwie, w Estonii, na Litwie, w Islandii, Kanadzie, Kosowie, Pakistanie, Sri Lance, Indiach i na Karaibach. Według BLAST, nowe umowy zwiększyły liczbę partnerów medialnych do ponad 35 i są następstwem wzrostu oglądalności ich wydarzeń.

W tym roku cykl turniejów organizowanych przez BLAST jest na razie na samym swoim początku. Odbył się dopiero jeden przystanek, ale BLAST Showdown rusza już 13 kwietnia.

– Jesteśmy zachwyceni, że tak wielu nowych partnerów dołącza do sieci wiodących kanałów telewizyjnych i internetowych BLAST – powiedział Alexander Lewin, wiceprezes BLAST ds. dystrybucji i programowania.

– Te umowy dadzą jeszcze większej liczbie fanów możliwość oglądania BLAST Premier, który jest obecnie dostępny w ponad 150 terytoriach i 18 językach. Spodziewamy się kontynuować naszą ścieżkę ekspansji w ekscytującym okresie wzrostu oglądalności w BLAST Premier i w esporcie – zakończył Lewin.

Zobacz komentarze