To nie był żart! KFC wypuszcza swoją konsolę

KFConsole Foto: KFC

Wcześniejsze informacje to nie były żarty. KFC naprawdę stworzyło własną konsolę do gier, a my znamy pierwsze szczegóły. KFConsole powinna sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy, jeśli nie parametrami technicznymi, to szufladą podgrzewającą kawałki kurczaka. Pozostaje więc już tylko pytanie - kiedy premiera?

KFConsole tak naprawdę nie jest konsolą, a komputerem. Skrzynka bazuje na modelu Cooler Master NC100, ale została przerobiona tak, żeby przypominać kubełek skrzydełek przez szwedzkiego modera o pseudonimie Timpelay.

KFConsole Foto: KFC

Konsola KFC nie jest tylko gadżetem. Naprawdę można odpalić na niej praktycznie wszystko, bo powstała we współpracy z firmami Intel, ASUS, Cooler Master i Seagate. W środku KFConsole znajdziemy ASUS GeForce RTX 2070 MINI oraz dysk Seagate BarraCuda SSD 1TB. Konsola obsługuje VR, ma ray tracing i pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4k przy 240 fps.

Konsola KFC - kiedy premiera?

Teraz z akcji marketingowej KFConsole przeradza się w prawdziwy produkt. Wszystkie szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie i nie pozostaje nic innego jak czekać, na oficjalną datę premiery, ponieważ ta z pierwszych zapowiedzi już dawno minęła.

Zobacz komentarze