Koniec kariery znanego streamera? Dr Disrespect w opałach

Dr DisRespect
Dr DisRespect

Dr Disrespect dla wielu graczy był prawdziwą twarzą Twitcha. Ostatnio gwiazdor został zbanowany. Jednak nie wiadomo co było powodem zawieszenia.

Ostatni raz Dr Disrespect streamował 25 czerwca. Potem otrzymał bana i wszystko wskazuje na to, że jest to blokada permanentna. Twitch oficjalnie podał, że streamer naruszył "Wytyczne dla społeczności. Jednak inne źródła mówią całkowicie co innego.

Streamerka ShannonZKiller podsyciła spekulacje pisząc: - Z moich źródeł: Doc jest skończony i to nie tylko na Twitchu. Wiem czemu, ale nie mogę powiedzieć. Ale to poważna sprawa.

Podobne słowa możemy przeczytać we wpisie Roda Breslaua. - Przez kilka ostatnich godzin, z wiarygodnych źródeł, dowiadywałem się czemu DrDisrespect dostał bana. Ze względu na wagę i wrażliwość tematu powstrzymałem się od drążenia. Nie czuję się z tym dobrze.

Dr Disrespect nie powiedział jeszcze jednak co było powodem blokady, bo sam nie do końca wiedział. Trwa wyjaśnianie sytuacji. Napisał tylko: - Twitch nie poinformował mnie o konkretnej przyczynie ich decyzji. Uściski dłoni dla wszystkich za wsparcie w trudnym czasie.

Zobacz komentarze