Branża gier wideo kolejnym celem Friza!

Friz Foto: YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski, jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Na serwisie YouTube działa od wielu lat, jednak to od momentu założenia swojej Ekipy i tworzenia razem z nią kontentu zebrał największą rzeszę fanów. Kariera Friza cały czas pędzi do przodu i dużo wskazuje na to, że kolejnym celem jest branża gier wideo!

W ostatnim odcinku popularnego programu rozrywkowego, w którym prowadzącym jest Kuba Wojewódzki, gościem był wspomniany już YouTuber. W trakcie niekrótkiej rozmowy poruszono wiele tematów, jednym z nich była przyszła działalność Friza. Jak przyznał sam zainteresowany, głównym planem jest wejście na giełdę!

Wiśniewski zdradził więcej szczegółów. Początkowo chciałby on przejąć notowany już na rynku podmiot, a następnie rozszerzyć jego działalność o produkcję gier wideo. O tworzeniu własnych gier Friz wspominał także w wywiadzie dla Polska The Times. Tam wprost zostało powiedziane, że Ekipa chce podbić rynek nie tylko polski, ale i również zagraniczny. Gry mają być na najwyższym poziomie, ale sam etap akcji promocyjnych również ma być naprawdę głośny.

Takie działania nie powinny nikogo dziwić. Ekipa cieszy się ogromną popularnością w Polsce, dlatego wyznacza sobie coraz ambitniejsze cele. Jaka będzie przyszłość tego projektu? Czy gry, które zostaną wyprodukowane, podbiją ogólnoświatowy rynek? To pokażą nam najbliższe miesiące i lata.

Źródło: Materiały własne

Tematy

Friz

Zobacz komentarze