Tego jeszcze nie było. Na rynek trafiła esportowa guma do żucia!

Razer RESPAWN Foto: Materiały prasowe

Na rynku co jakiś czas pojawiają się różne, nowe "wymysły", teoretycznie stworzone dla esportowców. Wydawać by się mogło, że guma do życia dla graczy to kolejny absurdalny przykład, ale niekoniecznie. Producenci popierają swoją tezę badaniami.

Firma Razer, znana z towrzenia bardzo dobrych akcesoriów dla graczy, teraz poszła o krok dalej i wypuściła dziś do sprzedaży gumę do żucia dla esportowców. RESPAWN, bo taką noszą nazwę, jak przekonuje producent, są efektem długotrwałych prac badawczo-rozwojowych. Są wolne od cukru i zawierają witaminy z grupy B (B3, B5, B6 i B12) oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Wszystko to ma wpływać pozytywnie na skupienie, koncentrację, czas reakcji, a w konsekwencji wyniki graczy.

RESPAWN Foto: Materiały prasowe

Jeśli chodzi o dostępność, to pewnie nie znajdziemy jej w polskich dyskontach. Ale dla chcącego nic trudnego, wszak gumy można zamówić online. Gumy można będzie kupić w pojedyńczych opakowaniach (15 pasków) lub 10-packu (150) pasków. Ich centa to odpowiednio 3 dolary i 28 dolarów. Dostępna jest w trzech smakach: arbuzowo-granatowym, miętowym oraz tropikalnym.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze