Esportmania patronem medialnym Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych

OKSE Foto: Materiały prasowe

27 lutego zostanie zorganizowana trzecia edycja Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych. Przygotowano szereg paneli dyskusyjnych z udziałem kluczowych osobistości polskiej branży esportowej. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Jak co roku, Intel Extreme Masters przyciągnęło do Katowic tysiące fanów wirtualnej rywalizacji. Kolejna edycja kultowej imprezy stanowi również świetną okazję do przeprowadzenia rozmów na temat przyszłości branży esportowej. W Muzeum Śląskim zostanie zorganizowana konferencja poświęcona sportom elektronicznym. Tematami przewodnimi będą edukacja, administracja oraz sfera kreatywna.

OKSE Foto: Materiały prasowe

– Stowarzyszenie ma na celu profesjonalizację branży esportowej przez rozwój interdyscyplinarnej edukacji związanej z ekosystemem branżowym. Istotą realizowanych działań, w tym nadchodzącej, trzeciej już edycji kongresu, jest powiązanie procesów rozwojowych w biznesie z sektorem edukacyjnym i administracją. Pozwoli to na możliwie szybkie, a w niektórych aspektach nawet wyprzedzające, reagowanie na dynamiczne zmiany na rynku pracy. W ten sposób chcemy realnie przyczynić się do zwiększenia liczby specjalistów w systemie gospodarczym – oświadczył Łukasz Trybuś, prezes Esports Association.  

Eksperci wyjdą naprzeciw potrzebom młodych pasjonatów wirtualnej rywalizacji, którzy zamierzają spróbować swoich sił na rynku esportowym. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach dotyczących dziennikarstwa, mediów społecznościowych, a także szeroko pojętego marketingu.

Esportmania objęła patronat medialny nad opisywanym wydarzeniem. Jednym z prelegentów będzie Paweł Kowalczyk, który na co dzień pełno funkcję Head of Esport w Ringier Axel Springer Polska.

Wstęp jest bezpłatny. W tym miejscu można wypełnić formularz rejestracyjny.

OKSE Foto: Materiały prasowe
OKSE Foto: Materiały prasowe
Zobacz komentarze