devils.one i SteelSeries ogłaszają partnerstwo w niecodzienny sposób

ss dv1

Organizacja Macieja Sawickiego już niejednokrotnie udowodniła, że w niestandardowy sposób podchodzi do branży esporotwej. Dziś, za sprawą w filmiku, w nietuzinkowy sposób ogłosiła partnerstwo z firmą SteelSeries.

Marki podjęły współpracę na różnych płaszczyznach. Od teraz koszulkach meczowych zawodników devils.one widnieć będzie logo SteelSeries, z dumą prezentowane w tworzonych w kooperacji materiałach foto i video. SteelSeries zapewni sprzęt najwyższej klasy, a devils.one wesprze producenta peryferiów w sprzedaży, używając do tego narzędzi takich jak inSTREAMLY. Partnerzy mają również w planach działania CSR. 

Maciej “sawik” Sawicki, współwłaściciel i kierujący projektem devils.one: 

"Cieszy mnie, że kolejny partner ufa naszej wizji. Po długim okresie, gdy osobiście współpracowałem ze SteelSeries, teraz firma będzie wspierać również devils.one. Wybór partnera sprzętowego jest dla drużyny esportowej bardzo trudny. Z jednej strony trzeba brać pod uwagę czynniki biznesowe, przede wszystkim jednak sprzęt musi wspierać realizację naszych celów sportowych i dawać zawodnikom pewność, że pracują na odpowiednich peryferiach."

Bartosz Kusznerko, przedstawiciel firmy SteelSeries.

"Esport jest naturalnym środowiskiem SteelSeries. Cieszymy się, że będziemy mogli nawiązać współpracę z devils.one i wierzymy, że nasz sprzęt pozwoli drużynie rywalizować o najwyższe cele i osiągać je."

Zobacz komentarze