Polacy patrzą za granicę. Pozyskali znanych zawodników!

Knacks Foto: Knacks

Polska agencja Knacks postanowiła rozszerzyć swoją działalność na zagraniczne rynki. Tym razem pozyskała dwóch znanych zawodników, rozpoczynając tym samym nowy etap w swojej działalności.

Nowymi talentami zagranicznymi, którzy rozpoczęli współpracę z agencją są dwaj gracze Counter Strike: Global Offensive, którzy z pewnością zaznaczyli już swoją obecność na scenie esportowej. Pierwszym z nich jest Kevin “HS” Tarn - estoński zawodnik drużyny Nordavind, którego mogliśmy zobaczyć na krakowskim majorze w barwach Penta Esports.

Drugim talentem Knacks jest gwiazda FPL-a, czyli Flatron “juanflatroo” Halimi, który wspólnie z Filipem “Tudsonem” Tudevem aktualnie występuje w Team Secret. Ich historia, która zaczęła się od mixu wygrywającego na największe drużyny na świecie. Nad ich rozwojem pracować będzie Aleksandar Gligoric - talent manager, który swoje doświadczenie w esporcie zdobywał, tworząc jedną z największych organizacji w Serbii - Game Agents.

- Zakładając w 2018 roku agencję, bez żadnego inwestora oraz zasobów, które pozwoliłyby mi na mocne wejście do branży nie spodziewałem się, że w tak krótkim okresie uda nam się pozyskać najlepszych zawodników na polskiej scenie oraz zrealizować działania z agencjami, markami, które często wracają do nas po więcej. Nasze talenty są w stanie wygenerować milionowe zasięgi dla konkretnych marek oraz, co najważniejsze dla nas, pod naszymi skrzydłami zawodnicy osiągają jeszcze lepsze wyniki i znajdują doskonałe organizacje do grania. Stworzyliśmy świetny zespół pasjonatów esportu, którzy aktywnie wykorzystują swoją wiedzę oraz umiejętności do działań z talentami esportowymi. Tym bardziej cieszy mnie to, że wspólnie postanowiliśmy pójść na przód i oficjalnie otwieramy się na rynki zagraniczne - Dawid Szymański - CEO agencji Knacks

Agencja Knacks w najbliższym czasie przejdzie na komunikację w języku angielskim. Firma Dawida Szymańskiego ma pod swoimi skrzydłami takich zawodników jak Michał "Snatchie" Rudzki, Mateusz "TOAO" Zawistowski, Daniel "STOMP" Płomiński czy Sebastian "NEEX" Trela. Oprócz tego odpowiada za zarządzanie oraz wizerunek organizacji Izako Boars.

Źródło: Materiały prasowe

Tematy

Knacks

Zobacz komentarze