Cloud 9 i Microsoft będą razem tworzyć nowe technologie

Cloud9 i Microsoft Foto: Cloud9

Cloud 9 wybrała Microsoft na swojego partnera do spraw technologii i osiągnięć. Firmy związały się wieloletnią umową, na mocy której będą działać wspólnie i "rozwijać nowe narzędzia i technologie", które pomogą zawodnikom Cloud 9 wejść na wyższy poziom.

"Nasza organizacja planuje wejść na zupełnie nowy poziom, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani, że pomoże nam w tym Microsoft. W Cloud 9 wszystkim nam zależy, by gracze mieli jak najlepsze narzędzia i warunki pracy do osiągnięcia sukcesu, a z pomocą Microsoft będziemy mieli przewagę nad konkurencją." - powiedział Jack Etienne, CEO i właściciel Cloud9.

Microsoft jest teraz partnerem wszystkich drużyn Cloud 9 włączając w to zespół League of Legends i CS:GO.

"Używając szerokiej oferty produktów Microsoft, będziemy pracować z Cloud 9 i budować narzędzia, które pomogą im pracować bardziej wydajnie i wesprą zespół w znalezieniu najlepszej strategii. Łącząc technologiczną wiedzę ekspertów Microsoft z jednymi z najlepszych zawodników, trenerów i analityków w świecie esportu możemy stworzyć coś przełomowego." - tak o nowym porozumieniu wypowiedział się Mike Downey, dyrektor technologii sportowych w Microsoft.

Zobacz komentarze