Siedmiu streamerów w jednym domu. IHG odpala nowy projekt

Influencerzy IHG Foto: Nieuczesana

Illuminar Gaming lubi zaskakiwać swoich fanów niestandardowym podejściem do contentu, ale teraz planuje coś naprawdę innowacyjnego. W przyszłym tygodniu organizacja wystartuje z projektem "BootcampPlay", kolokwialnie nazwanym Domem Streamerów.

Każdy kto w miarę śledzi trendy w serwisie Youtube zdaje sobie sprawę, że projekty kompresujące kilka ciekawych osobowości w jednym miejscu, niezwykle przyciągają widzów. Korzyści z tego czerpią zarówno producenci, jak i sami twórcy. Najbardziej maistreamowymi przykładami są "Dom Ekipy" i "Dom X". Teraz będziemy mieli podobną próbę w polskim esporcie.

Illuminar Gaming postanowiło zebrać swoich siedmiu influencerów w jednym domu. "BootcampPlay" ma od 14 do 20 września zapewnić fanom twórców, jak i samej organizacji, olbrzymią dawkę contentu w postaci streamów, vlogów i innych atrakcji. W projekcie nazwanym kolokwialnie Domem Streamerów zobaczymy Shini, Overpova, Tuttka, Ortisa, Skazze, Kezmaaana i Nieuczesaną.

Na pewno sam zamysł intryguje, bo to forma podążania za trendami i być może IHG będzie miało z tego olbrzymie korzyści. Z drugiej strony, obserwując wpisy w social media można odnieść wrażenie, że społeczność mocno sceptycznie podchodzi do tego pomysłu. Ale przecież jak mówi rosyjskie przysłowie - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Zobacz komentarze