"Abecadlo e-sportu", czyli projekt biznesowy Esportmanii

abecadło
abecadło

Na polskim rynku esportowym jest kilka firm i osób, które do rozwoju sportów elektronicznych w naszym kraju dołożyły nie cegiełkę, a położyły solidne fundamenty. Odpowiadając na zapotrzebowanie społeczności, nasz portal wprowadza w życie projekt "Abecadło E-sportu".

Głównym założeniem projektu jest w sposób możliwie jak najbardziej przystępny pokazać schematy funkcjonowania, historię, strategię i założenia firm budujących polski e-sport. Nie będziemy się jednak ograniczać jedynie do wielkich organizacji. W artykułach pojawią się też osoby, które działają w cieniu, a ich praca nie jest wspominana na stronach głównych serwisów e-sportowych.

Teksty będą pojawiać się co tydzień w poniedziałek. Przygotujcie się na dużo czytania, bo objętościowo będą to artykuły na kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy znaków. Jeżeli chcecie dowiedzieć się kto odpowiada za sukces Fortnite w Polsce, jakie błędy popełnił w młodości Filip "NEO" Kubski, albo skąd wziął się w polskim e-sporcie Sprite? To warto śledzić nasza stronę i wypatrywać w poniedziałki "Abecadła e-sportu".

Źródło: Esportmania.pl

Tematy

esport

Zobacz komentarze