Felietony, opinie i... esportowy podcast. Saju, Hatchy, Testree i Nervarien na pokładzie Esportmanii

To ważny dzień w historii naszego serwisu. Z dumą ogłaszamy, że nawiązujemy współpracę z czterema gwiazdami polskiego esportu. Nasi nowi eksperci będą realizować się w różnych formach - wideo, tekstów i podcastów.

Równie dobrze moglibyśmy Wam wcale ich nie przestawiać, bo tę czwórkę przecież zna każdy. Ale dla formalności:

Paweł „Saju” Pawelczak jest znakomicie znany polskim fanom Counter-Strike’a. Posiada kanał na platformie Twitch (inet_saju) oraz na YouTube, gdzie najczęściej wstawia swoje śmieszne momenty z transmisji. Na live'ach gra nie tylko w CS’a, ale również znakomicie bawi się ze znajomymi. Ostatnio komentuje mecze Counter-Strike’a, co naprawdę świetnie mu wychodzi.

Adrian „Hatchy” Widera to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych trenerów League of Legends w Polsce. Ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie ESL Mistrzostw Polski, Polskiej Ligi Esportowej, Ultraligi oraz Ligi Tureckiej (TCL). Obecnie pełni funkcję Esports Performance Coach'a w devils.one.

Filip „Testree" Mątowski - Host, prezenter, konferansjer, komentator. Postanowiliśmy wykorzystać najlepsze cechy Filipa i sprawdzić go w nowej roli - prowadzącego podcast. Co tydzień w naszym serwisie znajdziecie rozmowę, w której Testree szczerze rozmawia z ważnymi postaciami polskiego esportu.

Damian „Nervarien” Ziaja - od lat streamuje i komentuje League of Legends. Jego kanał na Twitchu jest jednym z największych w naszym kraju, a na YouTubie subskrybuje go prawie pół miliona osób. Dość pewnie możemy przyjąć, że w Polsce nie ma osoby związanej z LoLem, która nie zna Nervariena.

Naszymi ekspertami pozostają także Urszula 'Xirreth' Klimczak oraz Janusz "Hayabusa" Kubski.

Najnowszych materiałów z naszą Fantastyczną Czwórką spodziewajcie się już wkrótce.

Zobacz komentarze

Zobacz także

Lista artykułów

Rozwiń więcej